O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Sleva 20% z ceny paušálu

23. února 2008 v 0:53 | ivzez |  MEZihRY

aneb Dodatek k dobře zastrčené marketingové akci:

Asi před měsícem (kolem 22. ledna 2008) změnila o2 internetové stránky. (Dočetla jsem se, že stránek je přes 30 tisíc. Přiznám se, že se mi to nezdá pravděpodobné, možná někdo omylem přidal nějakou nulu.)
Jak se dalo čekat, zmizela nabídka na stažení obchodních podmínek k poskytnutí dočasné slevy na paušálu. Protože o slevu na paušálu na následující 3 měsíce lze požádat jenom do konce února, popíši zde postup:
  1. Stáhněte si ode mne Obchodní podmínky a vytskněte je.
  2. S vytištěnými OP zajděte na nejbližší Telepoint nebo smluvní prodejnu O2.
  3. Tam se napřed pravděpodobně budou tvářit, že nic takového neexistuje, po přečtení vytištěných OP s Vámi ale žádost sepíší.
  4. Slevu na paušálu budete čerpat po dobu 3 měsíců počínaje začátkem příštího účtovacího období.
A JEŠTĚ JEDNA DROBNOST:
V komentářích se někdo zmínil, že nemůže na webu O2 najít odkaz na formulář pro změnu tarifu. Já jsem sice odkaz našla, ale není funkční. Upozornila jsem O2 a požádala o odpověď. Protože mi Telefónica za 6 týdnů nezvládla odpovědět, stáhla jsem "Žádost o změnu tarifu pro bytové stanice" opět k sobě - člověk u O2 nikdy neví, jak dlouho by byl jejich odkaz platný. :(
Optimalizace - Pagerank.cz: optimalizace PageRank.cz
 


Komentáře

1 roman roman | Web | 18. dubna 2008 v 10:06

mam o2 pausal na mobil a chtel bych ho zmenit. jsou to vyzirky!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama