O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Bang Bang ke stažení

28. října 2006 v 19:22 | ivzez |  MEZihRY
Hančí ve svém blogu občas píše o zajímavých filmech, knížkách a obrazech. V poslední době zveřejňuje velice zajímavé a pěkně napsané vzpomínky.
Něco podobného bych ráda zavedla i já, má doporučení se ale budou týkat především kvalitního freeware - programů, které jsou zdarma, jež jsem vyzkoušela a ráda používám. Občas samozřejmě zmíním i další věci, jež mne zaujmou (jako třeba dnes Hančí blog, který najdete i v mých oblíbených stránkách, nebo písničku Bang Bang).
Nedávno jsem se nechala nachytat písní v upoutávce na film, který mne nijak nezaujal. Kvůli krásné písničce z roku 1966 "Bang bang" (byla použita v úvodu filmu Kill Bill), kterou zpívá Nancy Sinatra, toho ale nelituji. Píseň jsem pak dlouho hledala v internetu. Protože jsem našla spoustu nefunkčních odkazů a ještě víc odkazů na placenou službu, rozhodla jsem se uvěst odkaz na stažení písně ve formátu mp3 zdarma: Bang Bang. Nenechte se odradit reklamou, která se zobrazuje nahoře! "Download" najdete až dole.Pro úplnost: velikost souboru je 784 kB (802 816 bytů) a stáhne se velmi rychle.
 


Komentáře

1 hanci hanci | Web | 1. listopadu 2006 v 8:17

Srdečně zdravím. Vůbec nic nemám proti tomu, že se o mě zmiňujete. Jen jsem absolutně nečekala, že se moje chabé psaní bude vůbec někomu líbit. Jsem tedy opravdu moc ráda, že už jsem na svém blogu našla několik komentářů, které vyjadřují zájem o mé vzpomínky. Škoda, že neumím lépe a zajímavěji psát. Začala jsem s tím jenom pro vnuky, na tu myšlenku jsem přišla už cca před rokem. A zjistila jsem, že mně to přináší hodně potěšení, když se vzpomínkami probírám. Je mně moc líto, že jsem nezačala dříve, když ještě žila maminka, mohla jsem napsat mnohem víc správných údajů o chodu mlýna atd.

Já Vás mám v záložkách. Neumím si uspořádat blog tak, jak bych chtěla. Např. fotografie, knihy, galerie.... bych si chtěla dát jinam, než mám Oblíbené stránky, které už mám jaksi přeplněné. Ale nemohu na to přijít, jak to udělat - dát vpravo např. Zajímavé odkazy. Ale pokusím se to nějak udělat, abych to neměla všechno dohromady.

Děkuji za Váš zájem a přeji hodně pohody.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama