O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

POŘÁDEK DĚLÁ PŘÁTELE

9. června 2006 v 22:29 | ivzez |  MEZihRY
V mezihře čtvrté - pořádkové jsem uvedla, že jsem MTU měla a mám nastaveno správně. Neměla, protože mi chyběly informace.
Telecom zveřejnil před nedávnem na stránkách TECHZONA nové informace. Teprve tam jsem se dozvěděla, že ČTc sice prodává ADSL, ale hodnota MTU se musí nastavit pro klasický modem (místo 1400 Bytů jen 676 Bytů).
Já jsem si nechala poradit od svého známého a měla jsem nastavenu hodnotu 800 Bytů. Poradil mi 600 až 1000 Bytů, takže jsem zvolila střed. To ale bylo pořád ještě moc.
Kde jsem ale měla zjistit, že se hodnoty pro ADSL od Telecomu takhle liší?!!! Neměl mi tuto informaci sdělit např. někdo z "Technické" podpory? Mluvila jsem postupně asi s 15 "techniky".
 


Komentáře

1 ghost ghost | Web | 13. června 2006 v 21:14

Ahoj, tak jsem koukal na všechny Tvé WEBy a nejvíc se mi líbil ten v Němčině. Já totiž Německy neumím ani slovo a tak to klidně mohlo být Čínsky :-)

Já bych na Telecom neměl sílu, neboť jsem letory prudké a velice rychle by se stalo, že bych tam zavítal osobně. A když někam jdu osobně, vždycky se poměrně dobře dohodnu.

... tak obcházím ... - bloguje.cz umožňuje trochu víc pracovat s html než tady, také myslím XBlog.cz umožňuje víc.

2 ivzez ivzez | E-mail | 27. června 2006 v 18:17

Máš pravdu "bloguje" dovolí víc, ale musím se toho ještě taky dost naučit (v práci se šablonou). Na xBlog jsem se dívala - tam to dost skomírá, tady to žije víc. A není nepodstatné, ze tady se cítím ve slušné společnosti. Z xBlogu ten pocit nemám.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama