O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Mezihra POŘÁDKOVÁ

10. května 2006 v 1:34 | ivzez |  MEZihRY
Na přelomu dubna a května jsem blog trochu uspořádala. Úpravě jsem zpočátku nevěnovala dostatek pozornosti, protože vzhledem k problémům, jež popisuji, pro mne bylo důležitější zveřejnit problémy a zkušenosti s ČTc.
U každého příspěvku jsem se bála, že je poslední, že se mi další už nepodaří do internetu dostat. Úprava byla až na druhém místě. Zavedla jsem perex, na úvodní stránce už se nenačítají celé příspěvky (to by ji mohlo trochu zrychlit). Ráda bych také reagovala na komentáře. Přidávám odkaz: Čekání na Godota - další problémy s Telecomem (z jiného úhlu pohledu).

Plánuji: "Jak postupovat při jednání s Telecomem".
Za všechny komentáře děkuji.
Sue, přestože jsem Váš komentář kvůli nepěkným výrazům smazala, odpovídám:
 1. MTU jsem po celou dobu měla a mám nastaveno správně (nechala jsem si zkontrolovat). Poštu nešlo odesílat ze žádné schránky (seznam, volný, centrum, atlas, volný, yahoo ...) kromě schránky u iol - viz 2).
 2. Změna adresy internetové schránky:
  Telecom mi zřídil e-mailovou schránku u iol.cz (jen z ní šlo odesílat poštu i přes ADSL). Iol sice nabízí možnost zřídit až 5 aliasů, ale to není změna názvu. Schránku jsem musela používat, protože poštu nešlo odesílat z žádné jiné schránky.
 3. Stránky rozpracované v internetu -
  Podobně jako tady si vyberete šablonu, můžete použít i vlastní. K tvorbě a úpravě stránek používáte jakýsi "wysiwig-editor". Můžete upravovat CSS a přenést již hotové stránky. Problém spočíval v přenosu obrázků a hotových stránek.
 4. Na čem jsem InternetExpres provozovala - viz Technická mezihra.
 5. Chybu jsem udělat mohla, nejsem neomylná. Nezdá se mi to ale moc pravděpodobné:
  • s chybným nastavením mého počítače by přece nefungovala ani schránka na Iolu
  • proč přes Dial-Up (po odpojení ADSL bez jakékoli úpravy nebo změny nastavení) fungovalo vše tak, jak má??!!
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama