O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Zoufalý klient ... 13

23. dubna 2006 v 7:07 | ivzez |  tELECOM

Zoufalého klienta Telecomu těší reklama v TV a na všech rozích.

Má zato, že nekvalitní služby a arogantní technici odvádějí Telecomu stále víc klientů. (On ani ten měsíční paušál není to pravé ořechové.)
Jinak si totiž nabídku pevné linky za směšný peníz neumí vysvětlit. Že by se konečně blýskalo na lepší časy a monopolní nadvláda ČTc pomalu končila? To by zoufalého klienta Telecomu opravdu potěšilo. Cítíte-li v tomto příspěvku škodolibost, vězte, že v něm opravdu je.
Ale mnohem větší radost mám z toho, že už nejsme na libovůli, či spíše zlovůli Telecomu závislí. Myslím, že na nepoctivost v podnikání, neúctu k zákazníkům a klientům časem doplatí každá firma (jen jsem nečekala, že to u takového mamutího podniku bude tak brzy).
A nekvalitní služby nepomohou prodat ani oblíbenost a kvality Jana Krause (mimochodem - ten snad jediný může být s Telecomem spokojen).
 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama