O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Leden 2006

Zoufalý klient ... 7

15. ledna 2006 v 16:11 | ivzez |  tELECOM
Tak problémy s umístěním do internetu se zatím nevyřešily, dokonce mám s některými soubory, podotýkám malými (do 11 kB) problémy i přes FTP.
E-maily jdou odesílat jen sporadicky, krátké a nejlépe v noci (03:00 až 05:00). Jediná možnost, jak se problému zbavit, spočívá prozatím v odpojení od "vysokorychlostního" internetu (v němž se český Seznam načítá cca půl minuty, někdy i více) a připojení vytáčeným spojením přes klasický modem (Seznam naběhne okamžitě).
Chytrý tah od Telecomu, no ne ? !!!

Zoufalý klient ... 6

11. ledna 2006 v 20:11 | ivzez |  tELECOM
Tak jsem dokončila trošku na úkor Blogu, který musel jít poněkud stranou, internetové stránky.
Zabraly mi více času, než jsem čekala, a nejsem s nimi spokojena (hlavně kvůli rámům - frames). Část už jsem měla na serveru, takže jsem je jen dokončila a doplnila. Přepracování na sebe nenechá po vyřešení problémů s Telecomem dlouho čekat..

Zoufalý klient ... 5

5. ledna 2006 v 10:04 | ivzez |  tELECOM

Český telekomunikační úřad zjevně fandí Telecomu.

Poslal mi dopis se složenkou, šetření totiž podléhá správnímu poplatku, a dal mi lhůtu celé, považte celé 3 (slovy: tři) dny, abych uhradila poplatek a podala další oznámení.
Bohužel už nemám ten elán, co za mlada, takže jsem tuto cestu vzdala. Zatím sice nevím, jak budu postupovat dál, ale zcela určitě zde všechny své kroky zveřejním (dá-li Pán Bůh a svatý Telecom).

Zoufalý klient ... 4

5. ledna 2006 v 9:56 | ivzez |  tELECOM
.... tak jsem zase tady. Situace se zatím nijak nezměnila, alespoň ne k lepšímu.
Protože se zoufale snažím obejít "iol"ovskou adresu, založila jsem řadu dalších adres v německém internetu, odkud se mi daří kratší e-maily odesílat.
Ale stejně mne štve, že nemůžu využívat své stávající adresy.