O2, Telefónica, Telefónica O2; Telecom, ČTc, korektnost ČTc/O2, podvody operátorů O2, fakturace neobjednaných služeb ČTc/O2 a jejich reklamace, obrana klientů O2, výpověď pevné linky - rady/návod a formulář výpovědi pevné linky O2 ke stažení, InternetExpres, ...

Šťastný uživatel Internetu expres

16. prosince 2005 v 22:06 | ivzez |  tELECOM
Šťastný uživatel internetu expres, netlačen časem ani hrozbou astronomických účtů za dial-up, si vesele brouzdá internetovými dálavami a stahuje bez problémů, cokoliv ho napadne.
První tři dny byly skutečně úžasné. Dokud jsem si nevzpomněla na své známé a na webové stránky, rozpracované v internetu. Zjistila jsem, že ze Seznamu nemohu odeslat žádný e-mail. Naivně jsem si řekla, že jde o problém v Seznamu, a že napíšu z Atlasu ....
.... nebudu zdržovat, odeslat poštu nešlo ze žádné schránky kromě té, kterou mi jistá nejmenovaná firma - počátečním písmenem Český Telecom :( - k Internetu Expres zřídila. Schránka má, považte, celých 30 MB a nezapomenutelný název. Copak by někdo mohl zapomenout své vlastní telefonní číslo?
 


Komentáře

1 Dave from Ostrava Dave from Ostrava | Web | 18. ledna 2006 v 22:25

Možná tě nenapadlo zavolat na techhelp linku ČT 800184084 - nonstop linka kde ti rychle po phone poradí jak si nastavit odchozí i příchozí poštu. Píšu z vlastní, stejný problém, zkušenosti :o)

2 ivzez ivzez | 21. května 2006 v 3:08

Dave, na 800184084 jsem volala nesčetnětkrát. Bohužel mi tam nepomohli. (To je ta linka "technické" pomoci, o níž píšu.)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama